Kurumsal

HAKKIMIZDA

Kuru Gayrimenkul uzun yıllardır inşaat ve emlak sektöründe faaliyet gösteren Hüseyin Kuru tarafından 2012 yılında kurulmuştur.

Özellikle proje geliştiriciliği üzerinde ihtisas sahibi olan kuruluşumuz 2001 yılından beri Saral İnşaat Grubu ile başlayan ve devam eden projelerin geliştirilmesi, satış ve pazarlamalarında da tek yetkili olarak faaliyet göstermektedir.

Ticari ve etik değerlerimiz, müşteri memnuniyeti üzerine kurulan satış jargonumuzla beraber proje teslimleri, dürüstlük ve saygı temel prensiplerimizdir.

Emlak; insanoğlu için yaşamın olmazsa olmazı.. ve kişinin hayalinde ki 3 değerden de biridir.

Gelişen ve büyüyen Dünya’da insanoğlu için artan yaşam kalitesi ve kişisel beklentiler de her geçen gün daha da büyüyor.. bu nedenle çağdaş ve teknik normlarda inşa edilen yapıların günümüz teknolojisine göre geliştirilmesi, satılması ve pazarlanması da büyük önem arz ediyor.

Vizyonumuz; yaşama değer katan projelerin inşa edilmesine öncülük etmektir.

Misyonumuz; yapılan işlerde her zaman doğru değerlerle hareket etmek, projeler geliştirmek ve gerçekler üzerinden insanlara dürüst hizmet etmektir.

DÜŞÜNCELERİNİZİ LÜTFEN BİZİMLE PAYLAŞIN..

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ ?

Soru , istek , görüş ve önerilerinizi isterseniz telefon numaramızdan arayarak , isterseniz mail yoluyla bize iletebilirsiniz.

   İşbu form ile bilgilenmem kapsamında paylaşmakta olduğum kişisel verilerimin Bilgilendirme formu'ndaki amaçlarla ilgili mevzuat kapsamında işlenmesine, depolanmasına, KURU GAYRİMENKUL ŞİRKETİ ve ilgilileriyle paylaşılmasına, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında aydınlatılmış olarak, açık şekilde muvafakat ederim.

Karşılaştır